BAHÇIVAN BRCF M 315 ÇATI FANI

Referans:

DIŞTAN MOTORLU

  GÜVENLİK KOŞULLARI

SAYFAMIZ SSL SERTİFİKASI BAŞTA OLMAK ÜZERE 256 BİT ŞİFRELEME İLE GÜVENLİĞİNİZ ALINMIŞTIR

  KARGO ŞARTLARI

BÜTÜN ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO SEÇENEĞİ VARDIR

 

İADE POLİTİKASI

Fan Bileşenleri ve Özellikleri
Gövde ve şapka elektrostatik toz boyalı sac metalden imal edilmiştir. BRCF-M 280 fanı korozyona karşı dirençli yüksek kaliteli galvaniz çelikten üretilmiştir. Motor kapalı yapıya sahip dıştan rotorludur ve hava akımı dışarısındadır. Cihaz max.120ºC sıcaklığında hava taşıma özelliğine sahiptir.
Fan Yapısı
Fan kanatları geriye eğimli ve düzenli akış sağlayacak aerodinamik yapıdadır. Fanlar geriye eğimli ve seyrek sıralanmış kanatçıkların geçme tekniği ile birleştirilmesinden oluşur. Aerodinamik kanat yapısı sayesinde sessiz çalışır.
Avantajları
BRCF-M çatı fanları özellikle emilen havanın yatay olarak atılmasına imkân olmayan şartlarda dikey atış özelliği ile uygulamalarda büyük avantaj sağlar. Aerodinamik kanat yapısı sayesinde sessiz çalışırlar. Hız kontrol cihazları ile devir ayarlanabilir. Motor hava akımı dışarısında olduğundan dolayı yüksek ısıya dayanıklıdır.
Hız Kontrolü
Opsiyonel kontrol cihazları ile sağlanabilir.
Lineer voltaj regülatörü ile hız kontrolü yapılabilir. (bkz. BSC aksesuarı)
Kullanım Alanları
Endüstriyel ve ticari alanlarda; özellikle daha yüksek sıcaklıkta havanın taşınması gereken uygulamalarda, duman tahliye havalandırma sistemlerinde mükemmel çözümler sunar. Kapalı mekânlar ve mutfak alanlarının havalandırmasında kullanılır. Yüksek ısıya dayanıklı olması sebebiyle davlumbazlardan emilen sıcak yağ partikülü içeren buharı yağ tutucu filtreden geçirilerek kullanılması önerilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

230 V
185 W
0,82 A
2730 d/d
1800 M3
56-48 db
F SINIFI
IP 44
11,3 KG

Belirli Referanslar

aynı kategoride bulunan diğer 10 ürün: