BAHÇIVAN BDKF R 400 T DİKDÖRTGEN KANAL FANI

Referans:

DIŞTAN MOTORLU

  GÜVENLİK KOŞULLARI

SAYFAMIZ SSL SERTİFİKASI BAŞTA OLMAK ÜZERE 256 BİT ŞİFRELEME İLE GÜVENLİĞİNİZ ALINMIŞTIR

  KARGO ŞARTLARI

BÜTÜN ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO SEÇENEĞİ VARDIR

 

İADE POLİTİKASI

Fan Bileşenleri ve Malzeme Özellikleri
Dikdörtgen gövde galvaniz sacdan üretilmektedir. Bdkf-r 315-355-400 modellerinin fanları korozyona karşı dirençli yüksek kaliteli galvaniz çelikten üretilmiştir. Bdkf-r 450-500-560 modellerinin fanları ise aluminyum sacdan imal edilmiştir. Bütün modellerde asenkron motor kullanılmaktadır ve motor hava akımı dışarısındadır. Cihaz max.120ºC sıcaklığında hava taşıma özelliğine sahiptir.
Fan Yapısı
Diktörtgen kanal arasında çalışmaya uygun tasarlanmıştır. Fan kanatları geriye eğimli ve düzenli akış sağlayacak aerodinamik yapıdadır. Fanlar geriye eğimli ve seyrek sıralanmış kanatçıkların geçme tekniği ile birleştirilmesinden oluşur.
Avantajları
Motor hava akımı dışarısında olduğundan dolayı yüksek ısıya dayanıklıdır. Açılabilen kapak, ürünün bakımını fanı sökmeden zahmetsizce yapılmasına olanak tanır. Aerodinamik kanat yapısı sayesinde sessiz çalışırlar. Hız kontrol cihazları ile devir ayarlanabilir.
Hız Kontrolü
Opsiyonel kontrol cihazları ile sağlanabilir.
3~ Fazlı ürünlerde frekans invertör ile hız kontrolü yapılabilir.(bkz. BSC-F aksesuarı )
Kullanım Alanları
Uygulama alanının sınırlı olduğu dikdörtgen kanal sistemlerinde orta ve yüksek hacimde havalandırma ihtiyaçlarının karşılanması için tasarlanmıştır. Motorun hava akımı dışında olması sayesinde daha yüksek sıcaklıklardaki havayı taşıyabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
380 V
0,37 W
1,2 A
1390 d/d
4100 M3
56 db
F SINIFI
IP 55
49 KG

Belirli Referanslar

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün: