• -15%

ASKI MAŞASI - ASMA TAVAN AKSESUARI

Referans: ÜCRETLİ KARGO

₺4,56
₺3,88 15% tasarruf edin
Vergi dahil

STOK KODU 2103

Miktar
Stokta yok

Ürün için minimum satınalma siparişi miktarı 500'dir.

Mağaza hakkında: TAMİR MARKETİ
Ürünler: 224
Oluşturulma tarihi: 2021-11-24

Açıklama

Asma tavan askı maşası, ana profilleri taşımak amaçlı kullanılır.

Lamel asma tavan aksesuarıdır.

Asma tavan askı maşaları C profillerine rahatça geçmesi ve montaj esnasında zorluk çıkmaması için C profilleriyle aynı yöne bakacak şekilde takılmalıdır.

Bu ürünle ilgili profillere göz atmak isterseniz asma tavan profilleri ürünlerine göz atmanızı öneririz.

Askı çubukları takılma esnasında üzerinde bulunan yaylarına basılır ve yay üzerinde bulunan deliklerden geçirilir.

Askı maşası alçı levha uygulamasında profillerin tutturulması için kullanılır. Asma tavan uygulamasında c profili olan malzemenin tavana daha iyi bir şekilde sabitlenmesinde ve askı çubuğu ile tavanda bulunan c arasında ki bağlantı olarak bilinir.

Asma tavanlar da taşıma görevlerini de üstlenirler. Alçıpan asma tavan uygulaması sırasında kullanılan askı maşa modelleri c profilinin tavana sabitlenmesi için tercih edilir. Bağlantı elemanı olarak inşaat sektörlerinde çok fazla tercih ediliyor. Taşıma görevini de üstlendiği için çok sık tercih edilir. Oldukça kullanışlı bir ürün olarak kullanılır. Her iki yüzü karton kaplı olan alçıpanın orta kısım bölümünde olan alçıdan yapılır. Genel anlamda iç mekanlar da kullanılan bu ürün kolay şekil alma özelliğindedir. Bu nedenle de birçok iş için tercih edilir.

Alçıpan Yaparken Kullanılan Malzemeler

Dekoratif bir görünüm sağlayan alçıpan uygulaması, oldukça geniş bir kullanım alanına da sahiptir. Bölme duvar olarak ev ve iş yerlerinde tercih edilen asma tavanlar, su ve yangın için de oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Hafif malzeme olan asma tavan askı maşası kullanılarak bulunduğu bölgeye sabitlenir ve kullanım aşamasında da güvenlik sağlar. Hem sağlıklı hem de oldukça kullanışlı olan bu ürünler çatlama yapmayan özelliğe de sahip olduğu için uzun süre kullanımı yapılır. Mekanlar da uygulanan spot aydınlatmalar, alçıpan tavan uygulaması ile daha temiz bir ortam oluşur. Elektrik ve kablo kirliliğinde ortadan kalkmasını sağlayan sistem sayesinde tavanda daha dekoratif şekillendirmeler de yapılabilir.

Alçıpan uygulamasının yapılacağı alanda herhangi bir özellikle bulunmasına da gerek yoktur. Asma tavan askı maşası askı teline takılmış bir şekilde uygulanır. Ana taşıyıcının C profile monte edilmesiyle birlikte sağlam bir montaj da yapılmış olur. Alçıpan duvarların taşıyıcı özellik göstermemesi nedeniyle yeterli sayıda askı maşa kullanılmalıdır. Sağlamlık açısından en iyi ürünlerin seçilmesi gerekir. C profillerin maksimum olarak 60 cm aralıkla döşenmesi gerekir. Asma tavan aksesuarlar inşaat ve dekorasyon sırasında çok fazla tercih edilir. Orijinal ürünlerin kullanılması gerekir. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması yapılan işin de uzun süreli olmasından dolayı oldukça önemlidir. Bu nedenle bu gibi işlerin yapılması için kalite oldukça önemlidir.

Askı Maşa Fiyatları

Askı maşası fiyatları genellikle müşterilerin ihtiyaç sayısına göre belirlenir. Genellikle askı maşaları binlik paketler de satılmaktadır. Oldukça uygun maliyetli ürünlerdir. Askı maşa ürünlerini inşaat malzemesi satan birçok firmadan tedarik edebilirsiniz. Askı maşası hemen hemen birçok alanda çok sık tercih edilir. Ancak kaç adet ihtiyacınızın olduğunu belirlemek için uygulama yapılacak olan alana gerekli işi yapacak olan kişilerin bakmasında fayda var. Bu neden askı maşa tedarik edilmeden önce mutlaka kaç adet ihtiyaç olduğuna bakılmalıdır.

Alçıpan profil aksesuarları kaliteli ve oldukça pratiktir. Alçıpan yapılacak olan bir alan da aksesuar malzemeleri olarak tercih edilir. Asma tavan yapılması durumunda yeni restore edilen ve ahşap kirişler içeren projeler de uygulanacak asma tavan işlemlerinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Ahşap malzemeler yayılı yük ve yayılı olmayan yük altında tercih edilir. Zeminde yapılan ağır montajlar ahşap taşıyıcı sistemlerde dinamik yükler altında oluşan hareketler ikinci bir alt taşıyıcı olan konstrüksiyona iletmiş olur. Bu nedenle metal parçalar ve ahşabın ses oluşturacak şekilde sürtünmesi de mümkün olur.

Asma Tavan Maşası Detayları

Asma tavan askı maşası, fiyatı, özellikleri, üretimi, imalatı, fabrikası, istanbul, detayları, nerede satılıyor, satışı, Türkiye.

ÜCRETLİ KARGO
Karşılaştırmak için ürün eklendi