• -15%

ÇiFTLi YAY - ASMA TAVAN AKSESUARI

Referans: ÜCRETLİ KARGO

₺1,94
₺1,65 15% tasarruf edin
Vergi dahil

STOK KODU 2500

Miktar
Stokta yok

Ürün için minimum satınalma siparişi miktarı 1000'dir.

Mağaza hakkında: TAMİR MARKETİ
Ürünler: 224
Oluşturulma tarihi: 2021-11-24

Çiftli yay, asma tavan sistemlerinde, iki askı telinin bağlantısını ve alçaklık yükseklik ayarı için kullanılan aparattır.

Çiftli yay, Clip-in profil aksesuarıdır. Lamel asma tavan aksesuarı olup bağlantı malzemesi niteliğindedir.

T24 profil aksesuar ürünüdür. İki askı telini birbirine bağlaması bu malzeme ile çok kolaydır.

Askı maşasına bağlanarak omega profilinin tavana sağlam şekilde tutunmasını sağlayan aksesuardır.

Asma tavan sistemleri için kullanılan önemli bir aparat olan asma tavan yayı; askı tellerinin bağlantısını yapabilmek ve yükseklik ya da alçaklık konusundaki ayarlamaları yapmak için kullanılan bir üründür.

Dayanıklı Malzeme ve Pratik Kullanım Özellikleri

Bu ürün kategorisinde yer alan çiftli yay ürünü, son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak, yüksek standartlarda üretilmiştir. Bununla birlikte uygulandığı alanlarda büyük bir dayanıklılık göstererek, başarılı bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Paslanmaz malzemeden üretilen bu ürün genellikle clip in profil aksesuarı olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda lamel asma tavan aksesuarıdır. Bu aksesuarı kullanmak sureti ile iki askı telinin birbirine bağlanması işleminin gerçekleştirilmesi, son derece basit şekilde yapılabilir. Pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Ürünün kullanımı esnasında omega profilinin tavana tutturulması hedeflenmektedir. Ürünün dayanıklılığı ve sağlamlığı sayesinde, bu işlem oldukça güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Buna göre herhangi bir şekilde bozulma göstermeyen çiftli yay güvenilir bir bağlantı malzemesi olarak sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Profesyonel Kalite Uygun Fiyatlar

Profil uygulaması için en ideal aksesuar ürünlerinden biri olan çiftli yay; profesyonel kalitesi ile adından söz ettiren bir kullanım özelliği sağlamaktadır. Tavan yüksekliğinin ayarlanması ve gereken bağlantıların en hızlı şekilde yapılması için kullanılan bu ürün; monte edilen alanın özelliklerine göre 1 metre aralıklarla veya 1.20 ve 1.50 metre aralıklarla rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Paslanmayan, nem veya diğer çevresel etmenlerden olumsuz biçimde etkilenmeyen bu ürün günümüzün üstün teknolojisinden yararlanılarak üretilmiştir. Aynı zamanda binalarda oluşabilecek yangın gibi durumlarda ısıya karşı dayanıklı olarak tasarlanan bu ürün; tavan çökmesi gibi ciddi sorunlardan korunmaya yardımcı olmaktadır. Bu özelliği ile başarılı uygulamalar yapmaya imkân tanır. Aynı zamanda her türlü binada yapılan işlemlerde, kolaylıkla ve pratik uygulama metotlarından yararlanılarak kullanılabilmektedir.

Ürünün sunduğu bütün bu üstün performansın yanında, oldukça uygun fiyatlar ile birlikte satışa sunulmaktadır. Bu kategoride çiftli yay fiyatları hakkında gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları belirlenirken, özellikleri ve sayısı göz önünde bulundurulmaktadır. Niteliklerinden bahsedilen bu üstün performanslı üründen yararlanmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Ya da daha ayrıntılı bilgilere sahip olmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

ÜCRETLİ KARGO

1 aynı kategorideki diğer ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi