• -20%

AGRF SERİSİ TRiFAZE ( SALYANGOZ ) RADYAL FANLAR

Referans: ÜCRETLİ KARGO

₺14.545,20
₺11.636,16 20% tasarruf edin
Vergi dahil
AGRF ÖLÇÜ SEÇİNİZ
Miktar
Stokta yok

Mağaza hakkında: TAMİR MARKETİ
Ürünler: 224
Oluşturulma tarihi: 2021-11-24

Fan Bileşenleri ve Özellikleri
Fan gövdesi basınçlı alüminyum dökümden imal edilmiştir. Fanlar yüksek verimlilikte ve düşük ses seviyesinde çalışırlar. Santrifuj fanlarında motor hava akımının dışında olmasından dolayı daha yüksek hava transferi yapılabilir. Trifaze ve monofaze asenkron motor kullanılır.
Fan Yapısı  
Tek emişli, öne eğimli radyal fan tipindedir. Fan çarkı korozyona karşı dirençli yüksek kaliteli galvaniz çelikten ve düzenli akış sağlayacak aerodinamik yapıda imal edilirler. Aerodinamik kanat yapısı sayesinde sessiz çalışır.
Avantajları
Daha rijit gövde yapısına sahiptir. Düşük ses seviyesiyle çalışır ve uzun süre bakım gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Sık kanat yapısı ve verimli motoru nedeniyle boyutlarına oranla yüksek debi ve basınç üretir. Alan sınırlaması olan yerlerde boyutlarıyla avantaj sağlar. Klepe ile fan debisi kontrol edilebilir. Sıcak ve buharlı hava akımlarından etkilenmez. Hız kontrol cihazları ile devir ayarlanabilir.
Hız Kontrolü
Opsiyonel kontrol cihazları ile sağlanabilir.
1~ Fazlı ürünlerde linear voltaj regülatörü ile hız kontrolü yapılabilir. (bkz. BSC aksesuarı)
3~ fazlı ürünlerde frekans inverter ile hız kontrolü yapılabilir. (bkz. BSC-F aksesuarı)
Kullanım Alanları
Makinelerin soğutulmasında, katı yakıtlı kazanlarda, endüstriyel fırınlarda, rezistanslı ısıtma uygulamalarında vb. rijit gövde ve yüksek performans istenilen alanlarda kullanılır.

ÜCRETLİ KARGO

16 aynı kategorideki diğer ürünler:

Karşılaştırmak için ürün eklendi